Logo Logo
KOSGEB Hibe Ve Kredilerine Nasıl Başvuru Yapılır?

KOSGEB’in  Hibe  ve Kredi Desteklerine KOSGEB veri tabanı  kaydı işlemlerinden sonra işletmeniz için aktifleştirilen(kullanıcı adı ve şifrenizle)  KOSGEB veri tabanı üzerinden  başvuru yapabilirsiniz.

Bu başvuru ,kimi KOSGEB Hibe Destekleri için başvuru  dilekçesi  ,  kimi hibe  desteklerinde ise başvuru proje  formunu doldurarak  yapılır. (her ikisini de doldurmak oldukça  basittir.) KOBİ ve işletmelerimiz için kendi proje  başvuru  formunu doldurmak güç ve zor  bir iş gibi görünmesine rağmen hangi  KOSGEB Hibe Desteği Proje  başvurusu olursa olsun  her işletme  kendi KOSGEB Proje Başvuru Formunu çok kısa bir sürede kolay  ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilir. İşletmelerin kendi proje başvuru  formlarını  kendilerinin doldurması KOSGEB’in istemiş olduğu  bir uygulamadır , buna  paralel olarak kendi  hazırladığınız proje/iş planı başvuru  formu  aracı veya  proje yazarı firmalara  hazırlatmayı düşündüğünüz başvuru  formuna  göre  hibe  desteği almaya  şansı oldukça yüksektir. Başvuru formunuzda sizin kendi cümleleriniz ile işletmenizi anlatmanız istenir, işletmenizi en iyi siz  bilebilirsiniz ,süslü akademik cümle ve uzun örneklere  gerek kalmadan 2 satırla işletmenizin  dünü, bugünü  ve yarını için yapmak istediklerini anlata bilirsiniz. Bu bilgiler ışığında portalımızda yer alan çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Almış Örnek Girişmci İş Planı  dosyalarından işletmeniz /iş fikriniz sektörünüz veya  faaliyet alanınız için en uygun olanını seçip bu hibe desteği almış örnek iş planını inceleyip  sizde portalımızdan örnek iş planı  dosyası satın alan binlerce müşterimiz gibi çok kısa bir  sürede   KOSGEB Girişimcilik Hibe  ve Kredileri için ilgili  kendi hibe proje  başvuru  formunuzu bu örnekten yola çıkarak kolayca doldura bilirsiniz.

Devamını Oku...

Portalımızdan KOSGEB Girişimci İş Planı Örneği satın alıp bu örnek iş planını inceleyen ve kendi iş planını  hazırlayan  binlerce müşterimiz gibi  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  ve bu aracı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  kendi hibe  desteği  başvuru formu projenizi  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlama imkanına sizde  erişe bilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği için özel olarak  hazırlanmış onu aşkın KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma  Rehberi ile  sizde KOSGEB Girişimcilik Desteğine aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteğine erişim konusunda  aracı ve danışman firmalara on binlerce lira ödemek yerine , bu hibe  desteğine erişiminiz için bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek KOBİ Uzmanı(Hibe Kurtları) tarafından özel olarak hazırlanan sürekli yeni ve güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerde müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler