Logo Logo
KOSGEB Faizsiz Kredi Destekleri Ve Kredi Miktarları

KOSGEB’in KOBİ,Girişimci ve işletmeler için sunmuş olduğu faizsiz kredi desteklerini  3 Ana başlık altında toplamak yanlış olmaz. Bu faizsiz kredi destekleri;

1-KOSGEB Hibe projeleri kapsamında olan hibe ile birlikte verilen sıfır faizli krediler;

KOSGEB Hibe projeleri kapsamında olan Girişimcilik Destek Programı, İş Birliği Güç Birliği Programı, Arge İnovasyon Programı, Endüstriyel Uygulama Programı, KOBİ Gelişim Programı( Kobigel) Programı, vb. diğer KOSGEB Destek Programları. Bu hibe programları kapsamında verilen faizsiz krediler ile işletmeler sadece proje faaliyetlerinde belirtilen giderler için ilgili harcamaları yapabilirler. Bahsi geçen proje faaliyetleri dışında işletmelerin diğer harcamaları için bu krediyi kullanamazlar. Kısaca söylemek gerekirse KOSGEB Hibe programları kapsamında olan faizsiz krediler için işletmeler sadece ilgili hibe desteği almaya hak kazanan projesinde  yer alan faaliyetler için  banka  teminatı karşılığında bu faizsiz kredileri kullanabilir.

KOSGEB’in bir çok hibe  ve faizsiz  destek programı olmasına  rağmen bu portalda sadece KOSGEB Girişimcilik Desteği bütün ayrıntı ve detayları ile  yer almaktadır.KOSGEB ‘in diğer hibe  ve kredi destekleri  hakkında bilgi almak ve bu hibe  desteklerini almak için aradığınız  her şeyeKOSGEPROJE.COM ‘ile  sahip olabilirsiniz.

Yeni iş yeri açmak isteyen(veya  var olan sektörünü değiştirmek isteyen kuru işletmeler ve girişimciler) kolaylıkla KOSGEB Girişimcilik Desteğinden yararlanabilir.KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında 50.000 TL hibe (karşılıksız  nakit) , 100.000 TL ( 30 ay sonra  geri ödemeli  faizsiz ) kredi desteği sunulmaktadır. Bu hibe  desteğine , hemen en  hızlı / kolay  ve / en doğru yoldan ulaşabilmeniz için aradığınız her şey portalımızda  tam  ve eksiksiz  olarak  Aracısız Hibe Alma Çözümleri (Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri)ile sunulmaktadır.

Sizde  KOSGEB Girişimcilik Desteği ile 50.000 TL hibe , 100.000 TL faizsiz kredi desteğine  erişme konusunda  Aracısız Hibe Alma Çözümlerini  tercih eden binlerce  girişimci  gibi;

En hızlı / Kolay ve / En doğru yoldan ,

Para ve  / Zamanınızı  çöpe  atmadan,

Aracı ve sözde iş planı (hibe başvuru formu) yazarı firmalara binlerce lira ödeyip dolandırılmadan,

Hemen / çok  hızlı/ kolay / en doğru / ve en ekonomik  yoldan KOSGEB Girişimcilik Desteğine ulaşabilirsiniz.

2-KOSGEB Acil İhtiyaç Kredileri;

İlde  yaşanan doğal afet vb. çeşitli mücbir  sebepler ile sadece o il sınırları içine kalan  KOBİ ve işletmelerin yararlanacağı bir KOSGEB Kredisidir. Örneğin Van Depremi ile Van ilinde açılan Van Acil Kredi Desteği Hayat Reyhanlı Acil Kredi  desteği gibi.

3-KOSGEB Kredi Faiz  Desteği;

Ülke  genelinde  bütün KOBİ’lerin  yaralanacağı KOSGEB ‘in ilgili tek Kredi Programıdır. Program duyurusu  KOSGEB resmi web sitesinde yapılır  bankaların ilgili ipotek şartlarını taşıyan işletmelerin tamamı bu  KOSGEB Kredi Faiz  Desteğinden yararlanabilir.

(2017 yılı  başlarına Ülke genelinde 2 defa 50.000 TL faizsiz kredi desteği sunulmuştur.)

Üstte  bahsi geçen Üç farklı KOSGEB Kredisi içinde  en yaygın olarak kullanılan ve  KOSGEB veri tabanına kayıtlı bütün işletmelerin kolay  ve yaygın olarak alabilecekleri faizsiz kredi destek programı KOSGEB Kredi Faiz Desteğidir.

KOSGEB Kredi Faiz  desteği kapsamında maksimum 300.000 TL ’ye kadar faizsiz kredi desteği sunmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Kredi  faiz desteği başvuru dönemleri, başvuru şartları, geri ödeme şartları vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak ve ihtiyacınız olan her şeye Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile  aracı ve proje yazarı firmalara binlerce lira ödemeden hemen sahip olmak  için KOSGEPROJE.COM ‘u ziyaret ediniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler