Logo Logo
KOSGEB’in Destek Vermediği Sektörler (Detaylı Tam Liste)

Genel olarak  KOSGEB, tarımsal  bitki yetiştiriciliği, hayvansal yetiştiricilik, spor faaliyetleri , eğlence mekanları, emlakçılık, bankacılık ,eğitim faaliyeti işletmeleri, sağlık hizmet, sunumu, bankacılık vb.  sektörlere destek sunmaz. KOSGEB’in destek sunmadığı sektörlerin tam listesini görmek için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz.

İşletmeniz KOSGEB’in hibe ve kredi  verdiği sektörler  kapsamında  değil ise kesinlikle   KOSGEB’in hibe  veya kredi  destek programlarından yararlanamazsınız. Çünkü  KOSGEB’in hibe  ve kredi vermediği sektörler  KOSGEB veri tabanına kayıt olamaz ve destek  başvurusu  yapamaz.

Hangi işletme sektörleri  KOSGEB veri tabanına kayıt olmaz, KOSGEB veri tabanına  kayıtlı olabilen uygun işletme sektörleri  nelerdir ? KOSGEB veri tabanı  kaydı  nasıl yapılır ? KOSGEB veri tabanı  kayıt  evrakları nereye  nasıl verilir ? hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe  ve Kredi Alma Rehberlerini inceleyiniz.Portalımızda  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu Hibe Alma Rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Portalımızda  satışa  sunulan ve KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Faizszi Kredi Desteğini almanız  için özel olarak  hazırlanmış onu aşkın KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma  Rehberi ile  sizde KOSGEB Girişimcilik Desteğine  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere portalımızdasatışa  sunulan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerde müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler