Logo Logo
KOSGEB’in Destek Verdiği Sektörler (Detaylı Tam Liste)

KOSGEB’in hangi hibe ve faizsiz kredi desteği olursa bu destekleri almak için en önemli ön koşullardan biride işletmenizin KOSGEB’in Desteklediği sektörler ( işler, işletme ana faaliyet konuları) kapsamında olmasıdır. KOSGEB’in desteklediği  sektörler listesinde olan işletmeler hem KOSGEB’in diğer hibe ve kredilerini hem de KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında hibe ve faizsiz  kredi desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi desteği alabilir.

KOSGEB’in hangi hibe veya faizsiz kredi desteği alırsa olsun( Girişimcilik Desteği de  dahil) KOSGEB’ten yararlanabilecek bütün sektörlerin tam  listesi için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz.

ÖNEMLİ NOT:

Devamını Oku...

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerinde yer alan sektörler listesi 6 Haneli NACE numara sistemi ile detaylı belirtilmiştir. Bu sebeple  bu liste  vergi levhanız üzerinde yazan ‘’Ana  Faaliyet Kodu ve Adı’’  bölümü ile  %100 uyumludur. Yani işletmenizin, kesin ve nihai olarak KOSGEB Girişimcilik Desteğinden desteklerinden yararlanıp yararlanmayacağı hakkında sizi net olarak  bilgi  sahibi yapar.İnternette veya KOSGEB’in resmi web sitesinde de  bulamayacağınız( KOSGEB sitesinde  4 haneli  genel kodlar yer almaktadır) bu detaylı NACE KODU listesi ile nokta atışı ile işletmenizin KOSGEB’den yararlanıp yaralanmayacağını öğrene bilirsiniz.

Portalımızda  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu Hibe Alma Rehberleri Nedir ? hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Portalımızda satışa  sunulan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredi Desteklerini Alma Rehberleri sizler için özel olarak  hazırlanmış bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır. Sizde bu yolla  KOSGEB Girişimcilik Desteği  erişmeyi  tercih eden binlerce müşterimiz  gibi aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  KOSGEB Girişimcilik Desteğine ulaşa bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler