Logo Logo
Engelliler İçin İŞKUR’dan Hibe Desteği Alma Rehberi

Engellilerin İŞKUR Engelli Girişimci Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteğini alabilmeleri için genel olarak   engellilerin hibe  başvuru  şart ve koşullarını taşıması gerekir bu şart ve koşullar  genel olarak 2  ana  başlık  altında  toplanabilir  bunar;

1-Engellinin ilgili İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteği kapsamında istenen  asgari şartları taşıması.

2-Engellinin İŞKUR Engelli Hibe Desteği Başvuru  evraklarını oluşturması gerekir ki bu evrakların içinde  en önemlisi  Engellinin  KOSGEB Girişimcilik Eğitimine  katılıp  KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım belgesi almasıdır.

Üstte ana hatları ile   belirtilen evraklar ve işlemler  engellinin başvuru süreci başlangıcında oluşturması gereken  evrak ve işlemlerdir. Tüm bu evraklar ile birlikte engellinin  İŞKUR’a  yapacağı işi anlatan PROJE  sunması gerekir. Bu proje İŞKUR Engelli Hibe Desteği için engellinin yapacağı iş fikrini İŞKUR’un  engelliden  istemiş  olduğu  şablona göre  doldurması  gereken  bir  başvuru  formudur. Bu  başvuru  formu engelliye hibe  kararı  alınmasında son derece  önemlidir, çünkü  engellinin yapacağı iş fikri bu projede  ete kemiğe bürünür.

Devamını Oku...

Üstte  genel  olarak 2  maddede  ana hatları ile  anlatına İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteği kapsamında  engellilerin ilgili  hibe  desteğini alması için yapmaları  gereken bütün iş ve işlemler web sitemizde  satışa  sunulan İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberinde  yer almaktadır. Web sitemizden bu hibe  rehberini satın alan engelli  girişimciler  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  bu rehberde yer alan bilgiler ışığında  hem  İŞKUR Engelli hibe  desteği hakkında  detaylı bilgileri öğrendi ve rehberde yer alan t.hibe  desteği almış Örnek  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma T.Hibe Desteği Almış Projesi Dosyasını inceleyip  kendi projesini hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç  duymadan   hazırlaya bilecek  düzeye  eriştiler. Normal şartlar  altında  engelli hibe desteği  hakkında  bilgi  almak ve proje  hazırlatmak için  başvuru yaptığınızda  alacağınız hizmet için 2.500-3.500 TL   arasında  değişen rakamlarda  ücret ödersiniz , oysa sizde  web sitemizden  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz  gibi  aracı ve proje yazarı firmalara binlerce  lira  ücret ödemeden  bu hibe  desteği  hakkında ihtiyacınız olan bütün bilgi ve proje örneği dosyaları ile  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği hakkında en doğru ve güncel bilgileri  edinip  bu bilgiler ışığında  tek başınıza hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya  ihtiyaç duymadan  bu İŞKUR’un 36.000 TL hibe  desteğini hemen çok hızlı ve kolay olarak  alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Yeni iş yeri kurmak isteyen girişimcilerimiz üstte de  belirtildiği gibi   KOSGEB ve İŞKUR’un engelli  girişimcilere  sağlamış olduğu destek programları kapsamında KOSGEB’in Girişimcilik Desteği ile İŞKUR’un Engelli Yeni İş Yeri açma hibe  desteklerini  birleştirip yeni açmak istediği iş yerine toplamda 86.000 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilir.

Engelli girişimciler aşağıda  belirtilen hibe desteği alma  rehberlerini  satın alıp İŞKUR’Engelli Hibe Desteği ve KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibesini alma  fırsatını yakalaya bilir. Üstelik aracı ve projeci firmalara  gidip  bu firmalara on binlerce lira ücret ödemen ve bu firmalar tarafından dolandırılmadan.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteği hakkında  bütün ayrıntıları ve hibe  desteği almanın püf noktalarını öğrenmek için  web sitemizde yer alan  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

ÖNEMLİ NOT : Yeni iş yeri kurmak isteyen  engelli girişimcilerimiz için üstte  belirtilen rehberleri aynı anda  almaları onların yararına olacaktır.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler