Logo Logo
KOSGEB Girişimcileri İçin Ücretsiz Ürünler Ve Resmi Bağlantılar

KOSGEB’in  resmi web sitesi; www.kosgeb.gov.tr

       Aşağıda listeler  halinde  2018  yılı KOSGEB Girişimcilik Desteği için  başvuru yapmak isteyen girişimci ve yatırımcıların kullanmaları gereken güncel boş  KOSGEB Girişimcilik Desteği başvuru  formları  yer almaktadır.

      Bu boş Girişimcilik desteği başvuru  formlarını ücretsiz olarak portalımızdan kendi  bilgisayarınıza hemen  indirebilir  ve portalımızda yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümlerinden( Hibe Alma Rehberi veya T. Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimci Iş Planı Örneği ) satın alan binlerce müşteri referansımız  gibi sizde  portalımızdan satın almış olduğunuz  aracısız hibe alma çözümleri ile kendi hibe  desteği başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Bu yolla sizde  aracı ve proje  yazarı  firmalara  binlerce lira proje hazırlatma ücreti ödemeden( ve  dolandırılmadan) kendi başınıza çok kolay ve hızlı bir  şekilde KOSGEB Girişimcilik Desteği  alan şanslı işletme  ve girişimciler  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İLGİLİ  KURUM  VE KURULUŞ

EKLİ DOSYANIN İÇERİĞİ VE  HANGİ AMAÇ İÇİN OLDUĞU

ÜCRETSİZ İNDİR

KOSGEB

   

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

Kendi KOSGEB iş planı dosyanızı oluştura bilmeniz için örnek boş  pdf formatında yeni ve güncel KOSGEB Girişimci İş Planı  Başvuru Dosyası.

11

 

Kendi KOSGEB iş planı dosyanızı oluştura bilmeniz için örnek boş  word formatında yeni ve güncel KOSGEB Girişimci İş Planı  Başvuru Dosyası.

12

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında girişimcilerin  KOSGEB ‘e sunduğu iş planlarının  KOSGEB Girişimcilik Desteği Kurulu tarafından  hangi  kriterlere göre  hibe desteği sunulduğunun anlatıldığı Tablo.

13

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında iş planı projesi hibe almaya  hak kazanan  girişimcinin  çeşitli sebepler ile (  bütçeye yeni demirbaş ekleme , var olan  demirbaşı çıkarma  demirbaş çıkarma  vb.) Bütçesinde  değişiklik talep  etmek için kullanacağı Revizyon(değişiklik) Formu Dilekçesi Örneği.

14

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında KOSGEB’e  müracaat eden girişimciler e-kobi linki üzerinden iş planlarını  hazırlayıp KOSGEB’te işletmelerinden sorumlu  KOSGEB KOBİ Uzmanına teslim ederler.Bu  KOBİ uzmanları iş planlarını ve ilgili evrakları  ekte  belirtilen kriterlere  göre inceler.

15

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında E- KOBİ linki üzerinde girişimcilerin doldurmuş oldurup çıktı alıp  KOSGEB’e sunacakları iş planı ile  birlikte girişimcilik desteği  başvuru  dilekçesi( Not: Bu  dilekçe  e-kobi linki üzerinden  KOSGEB veri tabanından otomatik olarak  doldurulmuş bir şekilde indirilir)

16

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım  Belgesi Örneği( Bu  katılım  belgesi  girişimcilik eğitimine  katılan girişimcilere  verilir)

17

KOSGEB Girişimcilik Desteği Sabit Yatırım Desteği Gider Kaleminde Faizsiz Kredi Desteği almak isteyen girişimciler için   KGF Başvuru formu Örneği

20

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler