Logo Logo
Kosgeb Girişimcilik Desteği Almak Zor Mu?

2010-2015 yılları arasında 23.300 kişi yeni iş yeri açarken KOSGEB Girişimcilik Desteğini kolayca ve hiç zorlanmadan almıştır. Aynı şeyi 2016 ve 2017   yılları içinde söyleyebiliriz. KOSGEB Girişimcilik Desteğinden yararlanmak için hiçbir işletme ve girişimciden oluşturamayacağı ve yapamayacağı evrak ve işlem istenmez. Üstelik KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurusu tamamen ücretsiz olup gerek KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri gerekse KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurusu için KOSGEB’e veya herhangi bir aracıve iş planı /proje yazarına binlerce lira  ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Genel olarak KOSGEB Girişimcilik Desteği başvuru yapan herkes ilgili başvuru evrak ve işlemlerini doğru ve tam olarak oluşturması halinde, kolayca yeni  açmak istediği iş yeri için KOSGEB’den 50.000 TL hibe ,100.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilir.

KOSGEB Girişimcilik Desteği almak oldukça kolaydır;

Çünkü işletme resmi kuruluş evraklarınız aynı zamanda KOSGEB Girişimcilik Desteği başvuru evraklarınızdır.( Vergi Levhası, Oda Kayıt ve Faaliyet Belgesi, Noter İmza Örneği, İşletme Demirbaş, Makine Teçhizat Program vb. Faturaları)

Üstelik artık KOSGEB Girişimcilik Desteğine  başvuru yapmak için işletmenizin resmi kuruluşunu yapmak zorundada değilsiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Nedir?

En Hızlı

Kolay ve Doğru Yoldan

Girişimcilik Desteği Nasıl Alınır? Hemen Öğrenmek ve Girişimcilik Desteği Başvurusu Yapmak İçin İhtiyacınız olan her şeye sahip olmak için tıklayınız.

 

 Hibe Kurduna Soru Sormak İçin Tıklayınız

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler